Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“

1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdamas raštu apie tai Pardavėjui per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:
1.1 Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės bus grąžintos Pardavėjui per 15 dienų nuo pranešimo gavimo.
1.2 Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas. Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę kokybiška preke arba grąžinti pinigus už prekę.
1.3 Prekė, kuri Pirkėjui (vartotojui) nepatinka dėl jos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo, gali būti pakeista (grąžinta) tik tuo atveju, jei nuo prekės pardavimo dienos nėra praėję daugiau kaip 14 dienų ir grąžinama prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Šiuo atveju, siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas arba siuntimo išlaidos derinamos bendru sutarimu.
1.4 Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina pateikti originalią PVM sąskaitą faktūrą, kurią Pirkėjas gavo kartu su siunta.
 

1.5 Norėdamas grąžinti kokybišką prekę (-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Nekokybiškas prekes galima grąžinti jei trūkumai nustatyti per produkto tinkamumo vartoti terminą.

1.5.1 Pirkėjui grąžinant ar keičiant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

1.5.2 grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

1.5.3. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

1.5.4 prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);

1.5.6 grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;

1.5.7 grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

1.6 Grąžinant ar keičiant kokybiškas prekes, Pirkėjui negrąžinamos jo sumokėtos Pardavėjui prekių pristatymo išlaidos.

1.7 Grąžinant ar keičiant prekes, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.


Garantinio aptarnavimo klausimais prašome skambinti  telefonu  +37064723773.
Į kitus Jūsų klausimus mes atsakysime e - paštu info@kvadronas.lt.