MB Kvadronas Taisyklės

Jeigu nerandate jums reikalingos detalės, prašome parašyti mums. Pasistengsime surasti ir pasiūlyti gera kaina. Jeigu matote kad likūtis nepakankamas, parašykite mums, užsakysime ir 1-2 sav. bėgyje turėsime pardavime reikiama kieki.

1.Internetinėje parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą. Užsakymai pateikti nedarbo ar švenčių dienomis bus pradėti vykdyti sekančią darbo dieną po nedarbo ar šventinių dienų.

2.Visi užsakymai priimami tik naudojantis internetine parduotuve www.kvadronas.lt

3.Visos prekių kainos internetinėje parduotuvėje nurodytos eurais.

4.Pirkėjas įsipareigoja apmokėti užsakymą per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo. Prekes pradedamos ruošti pakavimui tik gavus apmokėjimą už prekes.

5.Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 24 valandas - užsakymas anuliuojamas.

6.Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:

6.1.Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema arba iš banko skyriaus į Pardavėjo nurodytą banko sąskaitą.

6.2.Apmokėjimas per atsiskaitymo sistemas Paysera.lt.

7.Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad Pirkėjui pateikus prekės užsakymą ir Pardavėjui jį patvirtinus, prekės kaina gali pakisti, atsižvelgiant į prekės kainai įtakos turinčius objektyvius rodiklius, tokius kaip prekės savikainos padidėjimas, informacinių sistemų techninė klaida, papildomos su prekės pardavimu Pirkėjui susijusios išlaidos (LR CK 6.313 str. 7 d.). Pirkėjui tokiu atveju nesutinkant įsigyti prekę nauja kaina, bet kuri iš Šalių, įspėjusi apie tai kitą Šalį, turi teisę nutraukti prekės pirkimo-pardavimo sutartį.

Šalys susitaria, kad nuostoliai, susiję su pirkimo-pardavimo sutarties nutraukimu šiame punkte numatyta tvarka, neatlyginami.